Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дату відкритої зустрічі з експертною групою щодо акредитації ОПП Менеджмент на платформі Zoom

Протягом 13-15 лютого 2024 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП Менеджмент.

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації, а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 10254, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, ОПП Менеджмент першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Час: 13 лютого 2024 року о 16:20 – 16:50. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Код доступу: 2024

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.