Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > НАЗЯВО акредитувало ще дві освітньо-професійній програми в УГСП за рівнем «В»: вітаємо усією сковородинівською родиною

У вівторок, 26 грудня 2023 року, відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, на якому прийнято рішення акредитувати освітньо-професійні програми, які реалізуються на другому (магістерському) рівні факультету технологічної і математичної освіти й факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

За висновками експертних груп, галузевих експертних рад дані освітньо-професійні програми «Професійна освіта (Охорона праці)» за спеціальністю 015 Професійна освіта – гарант Литвин Андрій Федорович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики професійної підготовки  (ідентифікатор у ЄДЕБО ID 11337; номер АС 22680/АС-23) й «Професійна освіта (Цифрові технології)» за спеціальністю 015 Професійна освіта – гарант Дрок Павло Валерійович, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційних технологій (ідентифікатор у ЄДЕБО ID 54132; номер АС 2159/АС-23) відповідають за рівнем В Критеріям оцінювання якості освітніх програм.

Родина Університету Григорія Сковороди в Переяславі на чолі з керівництвом закладу вітає команди факультету технологічної і математичної освіти й факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій, колективи кафедри теорії та методики професійної підготовки й кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційних технологій, усіх причетних співробітників та студентську спільноту з успішним проходженням акредитацій та дякуємо за вашу командну роботу, згуртованість та професіоналізм.