Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Кафедра військової підготовки НУОУ імені Івана Черняховського розпочне 2024 рік проведенням Дня відкритих дверей: коли та як долучитися

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочне 2024 рік з проведення традиційного Дня відкритих дверей. Він відбудеться у онлайн-форматі 17 січня 2024 року о 15:00 на платформі «Zoom».

Долучитись до конференції можна за посиланням на платформі Zoom.

Код доступу: KVPNUOU

Після успішного завершення навчання на кафедрі ви отримаєте диплом вищої освіти та звання молодшого лейтенанта запасу у вибраній вами військово-обліковій спеціальності.

Для отримання додаткової інформації та консультацій звертайтеся за наступними контактами:

Телефони: 063-519-56-17, 044-271-09-72

Офіційний сайт:  Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України.

Електронна адреса: vsofficerzapasa@gmail.com kafedraviiskovoyi@ukr.net

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до цієї події, де знання і військова служба об’єднуються для формування майбутніх лідерів у сфері оборони!

Інформацію розміщено на правах партнерства