Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Наукове товариство університету запрошує молодих науковців взяти участь у XV Міжнародній конференції молодих вчених

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує молодих науковців з усіх куточків України та світу, науково-академічну спільноту та студентів долучитись до XV Міжнародної  науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених». Захід відбудеться з 05-06 грудня 2023 року.

Конференційні напрями охоплять сім секцій:

• Історико-філософські науки
  • Політико-правові науки
  • Природничо-економічні науки
  • Психолого-педагогічні науки
  • Публічне управління та адміністрування
  • Фізична культура і спорт
  • Філологічні науки

Робоча мова конференції – українська та англійська, а  участь можлива як онлайн 6 грудня об 11:00 (платформа Microsoft Teams), так і заочно.

Публікація матеріалів – безкоштовна.

Місце проведення – Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Збірник наукових праць матеріалів конференції буде розміщено на офіційному сайті Наукового товариства університету.

Електронний варіант видання надається безкоштовно,  а друкований – за кошти авторів.

Для участі у конференції необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму до 30 листопада 2023 року за посиланням.
  2. Надіслати матеріали на електронну адресу nt.phdpu.edu@gmail.com із підписом листа (прізвище та ім’я), тема матеріалу та секція (наприклад: Іванов Іван, стаття, секція: Історико-філософська) до 30 листопада 2023 року.

Кількість поданих матеріалів від одного автора не обмежена. Оформлення матеріалів проводиться згідно з вимогами та стандартами (ДСТУ 8302:2015). Відгуки з підписом наукового керівника на тези/статі слід подати до 30 листопада 2023 року.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся за телефоном:

+38 (096) 703 12 71; +38 (093) 986 11 43 – Оксана Луцик, голова Наукового товариства університету.

Запрошуємо вас взяти участь у цьому захопливому заході, де об’єднаються різноманітні перспективи та інтелектуальні ресурси. Віримо, що ваш внесок допоможе урізноманітнити обговорення та вплине на майбутнє наукових досліджень.

Пресцентр Наукового товариства університету