Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Пам'ятаємо > Зупинилося серце столяра університету Віктора Дем’яненка

З глибоким сумом повідомляємо про те, що сьогодні, 3 жовтня 2023 року, на 42-му році життя зупинилося серце столяра, робітника високої кваліфікації Університету Григорія Сковороди в Переяславі Віктора Дем’яненка.

Віктор Петрович був направду талановитим майстром у своїй справі, його любили та поважали викладачі, співробітники та здобувачі. З радістю чекали його жителі гуртожитків, на допомогу яким він сумлінно та радо поспішав чи не за першим покликом. Він відзначався своєю майстерністю і непересічним талантом у столярній справі – завжди робив свою роботу з дбайливістю і старанністю. Його праця завжди була високопрофесійною. Про таких людей кажуть – «мав золоті руки».

Віктор Дем’яненко залишив невимовно важливий слід в житті тих, хто його знав. Його неперевершена майстерність і доброзичливість назавжди запам’ятаються всіма нами, залишиться у кожному кроці його роботи, кожній кімнаті та аудиторії…

Університет Григорія Сковороди в Переяславі висловлює співчуття родині та близьким Віктора Дем’яненка. Сил перенести втрату дорогої вам людини життєвий шлях якої був сповнений сотень добрих справ, згадка про яку закарбується в новітній історії альма-матер. Нехай його душа знайде спокій у вічності

Світла пам’ять, Вікторе!