Як новачкам ефективно навчатися на курсах бізнес англійської

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Реклама > Як новачкам ефективно навчатися на курсах бізнес англійської

Курси бізнес англійської: як новачкам вчити мову

Ми вже неодноразово розповідали про важливість ділової англійської для пошуку та розвитку кар’єри в міжнародних компаніях. Але на якому рівні можна братися за бізнес англійську та як ефективно його вивчати? Зазвичай курси бізнес англійської передбачають, що студент вже має базові знання мови, бо здебільшого ухил робиться на вивчення специфічної термінології та необхідної граматики, тренування аудіювання та говоріння на прикладах реальних кейсів з професійного середовища. Тобто з рівнів А2/B1 студенти можуть пробувати вивчати ділову англійську.

Для більш комфортного старту початківці можуть обрати основний курс англійської для бізнесу, щоб поступово просуватися у навчанні. Наприклад, на сайті Yappi Business можна знайти онлайн програму для студентів з рівнем Intermediate. Інтерактивний курс на авторській онлайн-платформі передбачає практику говоріння на ділові теми, вивчення необхідної граматики, покращення бізнес навичок. На додаток до основної програми учні також можуть брати участь в щотижневих клубах: граматичних, тренінгів з бізнес навичок, speaking clubs з носієм тощо. Нижче розглянемо як новачку ефективно навчатися на курсах бізнес англійської.

Регулярна самостійна практика та навчання на спеціалізованих курсах дають змогу навіть початківцям швидко досягти бажаного рівня та почати використовувати нові знання в роботі

Курси бізнес англійської для початкового рівня: особливості навчання

Загалом, особливість курсів ділової англійської для початківців полягає в поєднанні покращення загальних знань та вивчення специфічного матеріалу, що стосується бізнес сфери. Особлива увага приділяється практичному застосуванню нових знань в реальних професійних ситуаціях. Як новачку ефективно займатися на таких курсах:

• покращуйте загальну англійську. Паралельно з відвідуванням курсів бізнес англійської приділяйте час на покращення свого загального рівня, тим паче, що під час навчання ви будете помічати свої слабкі місця і прогалини в знаннях, які треба підтягнути;
  • займайтеся поза курсами. Навіть 15-20 хвилин на день допоможуть швидше досягти бажаного рівня. Це може бути перегляд тематичного контенту, виконання інтерактивних вправ, повторення бізнес лексики тощо;
  • використовуйте нові знання на практиці. Не важливо який у вас рівень отримані знання можна використовувати у свої роботі: у спілкуванні з колегами, для написання бізнес листів чи повідомлень, читання профільної літератури, новин чи блогів, участі в тренінгах тощо.

Не забувайте практикувати усне мовлення. Бажано знайти партнера для практики — колегу з роботи, друга чи одногрупника з курсів. Спілкуйтеся з ними англійською мовою на ділові теми, проводьте рольові ігри або виконуйте задачі, що стосуються вашої галузі. Якщо такої можливості немає, то розгляньте участь у тренінгах з ділової англійської, тематичних клубах. Заняття з викладачем та спілкування з іншими учасниками допоможуть вам практикувати мову в живому спілкуванні.