Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Повідомляємо про дату відкритої зустрічі з експертною групою щодо акредитації ОПП «Консультативна психологія» на платформі Zoom

Протягом 26-28 вересня 2023 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація ОПП «Консультативна психологія».

Надаємо Вам необхідні лінки для зустрічей в рамках акредитаційного візиту та запрошуємо усіх залучених до проведення дистанційної акредитації, а також усіх охочих осіб.

Відкрита зустріч: 53948, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, ОПП «Консультативна психологія».

Час: 26 вересня 2023 року о 16:10. Підключитись до конференції Zoom натисніть тут.

Код доступу: 2020

Усі бажаючі запрошуються на відкриту зустріч з експертною групою на платформі Zoom за відповідним лінком.