Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Ментальне здоров'я > УГСП підписав меморандум та посилює співпрацю з Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни

З метою розбудови системи комплексного супроводу українських військовослужбовців, ветеранів та ветеранок війни, членів їх родин Університет Григорія Сковороди в Переяславі впродовж двох років активно напрацьовує наукові, методичні, організаційні потужності та створює мережу партнерів у співпраці з якими реалізує соціально важливі проєкти.

Надважливим кроком у напрямку об’єднання прогресивних фахівців, що представляють державні та громадські інституції є оновлення стратегій співпраці із Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни, що є одним з найближчих регіональних медичних закладів, що багато років поспіль надає якісні медичні та психосоціальні послуги тим, хто потребує фізичної та психологічної реабілітації. Тиждень що минає став визначальним у налагодженні ще більш тісних зв’язків з представниками цього закладом. Результатом взаємовідвідування закладів делегаціями на чолі з (відповідно) ректором УГСП Віталієм Коцуром та директором УДМСЦВВ Костянтином Баранніковим стало підписання Меморандума про співпрацю, метою якого є встановлення стратегічної співпраці та визначення шляхів взаємної підтримки сторін.

Як стало відомо пресслужбі університету, дія меморандуму спрямована на створення умов для конверсії, соціальної адаптації та науково-професійної перепідготовки військових кадрів, ветеранів та членів їх сімей; консолідацію зусиль інститутів та інституційних суб’єктів, які сприяють процесу конверсії, науково-професійної перепідготовки та соціальної адаптації військових кадрів, ветеранів шляхом проведення навчальних занять; здійснення наукового консультування; організацію та проведення курсів, семінарів, практикумів, тренінгів, стажувань; організації та проведенню заходів з працевлаштування (форумів, семінарів, конференцій, зустрічей тощо), наданню освітніх послуг на підставі визначення актуальних викликів бізнес-середовища, новітніх досягнень науки та закордонного досвіду.

Також з метою реалізації домовленостей в межах наявних ресурсів сторони визначають уповноважених осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо спільної реалізації завдань та заходів, спрямованих на досягнення мети меморандуму; проводять спільні заходи: робочі зустрічі, наради, круглі столи, семінари, тренінги, лекції, конференції для обговорення питань, пов’язаних із реалізацією заходів у рамках співпраці; розробляють та затверджують плани спільних дій; здійснюють у межах компетенції обмін відповідною інформацією з ініціативи або за запитом однієї із сторін; залучають до спільної діяльності представників органів державної влади, громадських організацій відповідно до чинного законодавства та попередніми домовленостями із ними й, врешті, узгоджують інші спільні заходи в рамках домовленостей.

Пресслужба Університету Григорія Сковороди в Переяславі слідкуватиме за тим, як розвиватиметься закріплена співпраця та вітає сторони з важливим кроком у діях, які наближають нашу перемогу та підсилюють її відновлення.