Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Сковородинівцям анонсували безкоштовні онлайн-курси англійської мови: як можуть долучитися охочі

Сковородинівцям анонсували безкоштовні онлайн-курси англійської мови. Мова про те, що в рамках програми «OPEN» Державний департамент США пропонує масові безкоштовні онлайн-курси англійської мови. Розповідаємо, як до них можуть долучитися охочі.

Старт п’ятитижневих курсів заплановано на 3 липня 2023 року. Кожному курсу передує факультативний ознайомчий модуль.

Проходження курсів є самостійним, тому кожен слухач може навчатись за власним зручним розкладом.

Перелік курсів:

• English for Career Development (Self-Paced)
  • English for Science, Technology, Engineering and Mathematics (STEM) (Self-Paced)
  • English for Journalism (Self-Paced)
  • English for Business and Entrepreneurship (Self-Paced)
  • English for Media Literacy (Self-Paced)
  • Creating and Implementing Online Courses (Facilitated)
  • Fostering Student Motivation and Engagement (Facilitated)

Реєстрацію буде відкрито 3 липня 2023 року.

У разі виникнення питань можна звертатись на адресу електронної скриньки: OPENMOOCS@fhi360.org.

Більше детальної інформації та форму реєстрації можна переглянути за посиланням на сторінці: https://www.openenglishprograms.org/UpcomingMOOCs

Інформацію надано відділом міжнародних зв’язків університету