Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Одягни вишиванку – підтримай захисника»: у 2023 році благодійна акція відбудеться 16-19 травня у середмісті й на території УГСП (програма заходів)

Уже вдруге поспіль напередодні відзначення Дня вишиванки кафедра соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі за підтримки міського голови Переяславської ОТГ Вячеслава Саулка та активної участі фракції політичної партії «Слуга народу» у Переяславській міській раді, МЦ «Зустріч», організовує благодійну акцію «Одягни вишиванку – підтримай захисника».

Знайомимо вас із програмою заходів, які розгорнуться 16-17 травня 2023 року з 11:00 до 14:00 біля головного корпусу Університету Григорія Сковороди в Переяславі й 18-19 травня 2023 року з 13:00 до 19:00 у середмісті, в скверику біля Вознесенського собору й фонтану «Серце Переяслава». Одягай вишиванку, бери родину, коханих людей або друзів, й приходь до зазначених локацій згідно програми:

Поза тим, у якості вдячності, кожен з вас може принести і подарувати для наших воїнів якусь необхідну річ (футболку, шкарпетки, засоби гігієни, смаколики тощо) та заповнити листівку з побажаннями для захисників, яку буде докладено до подарунка та передано землякам, що нині боронять Україну.

Вишиванка – це не просто одяг та тренд у моді, а душа нації, її генетичний самобутній код. Приходь та відзнач це свято у колі однодумців, які щиро залюблені в рідну країну та прискорюють нашу Перемогу!