Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Вивчайте англійську онлайн: в УГСП тепер діє віртуальний Транс-атлантичний розмовний клуб

Розпочав свою роботу віртуальний Транс-атлантичний розмовний клуб англійської мови у онлайн форматі, в рамках співпраці із університетом Сент-Лео (Флорида, США).

Віртуальні заняття з англійської мови стартують 1 лютого 2023 року о 16:00 в онлайн форматі – вони будуть проходити щотижня.

Детальна інформація щодо графіку проведення занять та лінки для під’єднання будуть надіслані на електронні скриньки попередньо зареєстрованих учасників.

Хочемо висловити щиру вдячність колективу Університету Сент-Лео, особливо Сергію Борисову, за таку чудову можливість розвитку навичок спілкування англійською мовою!

Пресцентр відділу міжнародних зв’язків