Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Здорова дитина – здорова нація»: студентська молодь має можливість долучитися до Всеукраїнського творчого конкурсу

Уже вчетверте Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка організовує Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація» у дистанційному форматі.

Це конкурс творчих робіт зі змістом, з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, пошуку нових засобів, форм і методів формування у дітей здоров’язбережувальної компетентності стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться за наступними напрямами:

– Формування здоров’язбережувальної компетентності дітей.

– Формування у дітей спрямованості на здоровий спосіб життя.

– Формування у дітей ціннісного ставлення до здоров’я.

– Формування у дітей культури здорового способу життя.

– Робота з батьками щодо забезпечення здорового способу життя дітей.

– Психологічні аспекти здоров’язбереження дітей.

– Здоров’язбережувальні технології у закладах освіти.

– Попередження шкідливих звичок у дітей.

– Здоров’язбережувальне середовище і діти.

– Профілактична робота в закладах освіти.

– Народні традиції здоров’язбереження.

– Вплив засобів масової інформації на формування здоров’язбережувальної компетентності дітей.

– Вплив середовища на формування здоров’язбережувальної компетентності дітей.

– Комп’ютерна (гаджетна) залежність дітей і способи її подолання.

– Здоров’язбережувальна діяльність в умовах інклюзивної освіти.

Конкурс проводиться для здобувачів ОС «Бакалавр», «Магістр» таких спеціальностей: 012 Дошкільна освіта; 013 Початкова освіта; 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями); 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями); 016 Спеціальна освіта; 017 Фізична культура і спорт.

Конкурс проводиться у два тури: перший у січні-березні, другий – у квітні-травні 2023 року. І тур Конкурсу проходить у закладах вищої освіти з метою відбору кращих наукових робіт для участі у ІІ турі Конкурсу.

Учасники конкурсу повинні до 1 квітня 2023 року заповнити реєстраційну форму за покликанням: http://surl.li/egrgw.

Зверніть увагу, що конкурс проводиться дистанційно. Для забезпечення прозорості оцінювання робіт, рецензії та результати оцінювання виставляються на офіційній сторінці Конкурсу під шифром і паролем учасника.

Більше деталей – в Інформаційному листі.

Контактний телефон:

+38 (099) 77-42-882 – Хлус Наталія Олександрівна, відповідальний секретар