Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Кафедра військової підготовки НУОУ імені Івана Черняховського влаштовує День відкритих дверей: ділимося деталями

Уже традиційно, кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн-форматі 18 січня 2023 року о 15:00.

Як повідомляють організатори, у ході заходу ви отримаєте прямі відповіді на усі ваші запитання.

Приєднатися до конференції в Zoom можна за посиланням.

Код доступу: KVPNUOU

Варто відмітити, що після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту ви отримаєте звання молодшого лейтенанта запасу згідно обраної вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація: 044-271-06-88, 063-519-56-17, 044-271-09-72.

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi.

Електронні адреси: kafedraviiskovoyi@ukr.net; vsofficerzapasa@gmail.com.

Інформацію розміщено на правах партнерства