Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Керівник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв відвідав Університет Григорія Сковороди в Переяславі

П’ятниця видалася багатою на знакові зустрічі, чудові плани та великі перспективи. У перший день липня, в рамках робочого візиту до Переяслава, в Університет Григорія Сковороди в Переяславі завітав керівник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв.

На подвір’ї закладу гостя зустрів ректор університету, доктор історичних наук Віталій Коцур. Поспілкувавшись про реалії життя закладу у воєнний час Віталій Вікторович та Сергій Олександрович обговорили плани щодо співпраці обласної влади, та, зокрема Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації та вирушили в оглядову екскурсію університетом – відвідали музей УГСП та мистецькі аудиторії факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва.

«Університет Григорія Сковороди в Переяславі завжди крокує попереду, зокрема в галузі виховання викладачів фізичної культури і спорту та на інших факультетах і кафедрах. Щиро дякую за вашу гостинність. Переяславщина – це колиска Київщини!» поділився з нами Сергій Тимофєєв своїми враженнями від візиту до альма-матер, після чого завітав на гостину до волонтерського корпусу університету, де поспілкувався з волонтерами-сковородинівцями, які з перших днів війни з новою силою натхненно працюють, закриваючи потреби багатьох підрозділів українського війська та роблять усе можливе, та, іноді, неможливе для наближення нашої перемоги.

Анонсовано, що візит столичного гостя до нашого міста та громади продовжиться його зустріччю з молоддю та представниками молодіжної ради, куди також входить багато сковородинівців, відвідуванням приміщення майбутнього молодіжного центру, обговоренням туристичної привабливості та перспектив регіону, участю у презентації екскурсійних проєктів Миколи Богатиря, знайомством з молодіжним центром «Толока хаб» та відвідуванням тренінгу з домедичної допомоги. Також Сергій Олександрович відвідає стадіон імені В. Лобановського, навчально-спортивну базу «Переяславль», дитячий заклад ТОВ «Брадо Кідс» та НІЕЗ «Переяслав».

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

23.04.2024
Ректор УГСП Віталій Коцур та керівниця відділу профорієнтації та працевлаштування Ольга Костюкевич долучились до профорієнтаційного заходу «Місячник професійної орієнтації»: про що говорили
23.04.2024