Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Готовність та потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину»: запрошуємо освітян пройти опитування

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти проводить онлайн опитування вчителів щодо готовності та потреб вчителів та інших категорій освітян у здійсненні дистанційного навчання у період карантину, пов’язаного з поширенням в Україні вірусу COVID-19 в період з 25 січня-25 лютого 2022 р.

Онлайн опитування спрямоване на виявлення громадської думки освітян щодо готовності до ефективного використання онлайн-засобів та інструментів для забезпечення дистанційного навчання учнів, визначенню освітніх веб орієнтованих ресурсів і цифрових засобів навчання, що користуються найбільшим попитом серед вчителів в умовах карантину, а також на виявлення рівня їхньої цифрової компетентності. Воно здійснюється з метою оцінки ситуації, що склалась під час карантину, а також для надання відповідних рекомендацій зацікавленим сторонам.

За результатами опитування планується оприлюднити відповідні аналітичні матеріали.

Просимо Вас відповісти на запитання та поширити анкету «Готовність та потреби вчителів щодо використання цифрових засобів та ІКТ в умовах карантину: 2021», що знаходиться за покликанням – https://tinyurl.com/ybreuofd

Будемо вдячні за Ваші відповіді та поширення анкети серед колег та вчителів, які співпрацюють з Вами та підвищують кваліфікацію у Ваших закладах!

Інформацію розміщено на правах партнерства