Завтра стартує реєстрація на пробне ЗНО-2022 - Університет Григорія Сковороди в Переяславі
Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Завтра стартує реєстрація на пробне ЗНО-2022

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти, 5 січня 2022 року розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Вона триватиме до 22 січня 2022 року. Відомо, що пробне тестування відбудеться в другій декаді березня. 

«Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбувається з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання», зазначили в УЦОЯО.

Зареєструватися на пробне ЗНО  можна на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти. Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника складає близько 300 грн (у регіонах ціни різні).

Зазначимо, що реєстрація для участі в основній сесії ЗНО 2022 року триватиме від 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО не пізніше ніж 1 березня 2022 року.

Графік проведення пробного ЗНО у 2022 році:

19 березня 2022 року – з української мови, української мови і літератури;

26 березня 2022 року – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2021 року приймальна комісія університету оприлюднила на своєму сайті Правила прийому та додатки на вступ в 2022 року.

За матеріалами сайту  УЦОЯО

Перейти до вмісту