Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Конференція студентів університету відбудеться 20 грудня: про що говоритимуть та як приєднатися

Вдалим та повноцінним завершенням кожного семестру є конференція студентства університету, яка гуртує сковородинівців та надає змогу очільнику Студентської ради університету прозвітувати про свої досягнення та невдачі у ході виконання обов’язків. Карантинні обмеження не завадять її проведенню і цього разу – зібрання відбудеться дистанційно.

Усіх делегатів запрошено до участі у зібранні на платформі Microsoft Teams вже у прийдешній понеділок, 20 грудня. Початок анонсовано на 14:00, а на порядку денному стоятиме єдине питання – звіт голови Студентської ради Університету Григорія Сковороди в Переяславі Вадима Домарецького.

У блоці обговорення «Різне» сковородинівці зможуть підняти свої питання та обговорити усі теми, які наразі їх хвилюють.

Покликання для приєднання: https://cutt.ly/HY2t3FM.

Прес-центр Студентської ради