Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Керівництво Університету Григорія Сковороди в Переяславі завітало до Тернополя та підписало ще один договір про співпрацю: триває міні-тур академічної мобільності

Міні-тур академічної мобільності, у якому відучора перебуває керівництво Університету Григорія Сковороди в Переяславі набирає обертів – сьогодні, 16 грудня 2021 року, ректор Університету Григорія Сковороди в Переяславі, доктор історичних наук, професор Віталій Коцур та проректори з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Вячеслав Різник та з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидат історичних наук, доцент Василь Дудар завітали до «файного» міста Тернополя.

Сковородинівці провели робочу зустріч з керівництвом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка у особі: доктора філософських наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, ректора університету Богдана Буяка; доктора педагогічних наук, члена-кореспондента НАПН України, професора, першого проректора Григорія Терещука; доктор біологічних наук, професора кафедри фізичної реабілітації і безпеки життєдіяльності, проректорки з наукової роботи та міжнародного співробітництва Галини Фальфушинської; доктора педагогічних наук, професора кафедри комп’ютерних технологій, проректора з навчально-методичної роботи Ігора Гевка та проректора з соціально-економічних питань Олега Гирила. Представники  закладів підписали угоду про академічну мобільність в рамках співпраці, гостей з Переяслава ознайомили з інфраструктурою тернопільського закладу.

«3 метою укріплення співпраці між закладами вищої освіти Західної України та з метою запровадження внутрішньої академічної мобільності щодо організації спільних програм підготовки здобувачів вищої освіти I-III рівнів та обміну професорсько-викладацьким складом Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Університетом Григорія Сковороди в Переяславі домовились про організацію програми внутрішньої академічної мобільності між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Університетом Григорія Сковороди в Переяславі; обмін здобувачами вищої освіти передбачає надання можливості студентам бакалаврату, магістратури та аспірантам обох Університетів пройти навчання, стажування чи практику на базі університету, що приймає здобувачів вищої освіти, з наступним визнанням академічних результатів в університеті, що їх направляє та обмін професорсько-викладацьким складом передбачає проведення лекцій, практичних та семінарських занять викладачами в університеті-партнері, провадження спільних наукових досліджень» – йдеться у підписаному документі.

Вітаємо нових партнерів нашого Університету та залюбки чекатимемо студентів, науковців та освітян з Тернополя на гостину до нашого закладу розраховуючи на взаємність.

Поміж тим завтра чекайте новин зі столиці, куди наразі вже поспішає команда університету. Тур академічної мобільності триватиме!