Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Виховуйте в собі моральну чистоту: долучайтеся до відкритої зустрічі «Територія життя» на платформі Microsoft Teams

У сучасних умовах великого значення набуває боротьба з наркоманією – потворним явищем, що наносить непоправної шкоди здоров’ю, призводить до деградації особистості, згубно впливає на виховання дітей і їх майбутнє, наносить надзвичайну матеріальну та моральну шкоду суспільству, губить інтелект нації. З метою протидії вживання наркотичних речовин 10 грудня о 9:15 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського в змішаному форматі відбудеться відкрита зустріч «Територія життя».

До заходу долучаться доктор історичних наук, кандидат політичних наук, професор кафедри публічного управління та адміністрування, ректор університету Віталій Коцур; арт-терапевт, консультант психолого-медико-педагогічної консультації університету, старший викладач кафедри менеджменту, практичної психології та інклюзивної освіти Тетяна Кузьменко; викладач заступник декана факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій з виховної роботи Валентина Губенко; кандидат історичних наук, доцент, заступник декана факультету історичної і соціально-психологічної освіти з виховної роботи Тетяна Логвинюк; викладач, заступник декана факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва з виховної роботи Інна Рубан; викладач, заступник декана факультету технологічної і математичної освіти з виховної роботи Еліна Пилипчук; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету української та іноземної філології з виховної роботи Наталія Сердюк; кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, заступник декана факультету фізичної культури, спорту і здоров’я з навчальної роботи Андрій Пивовар; старший викладач, заступник декана факультету фінансово-економічної і професійної освіти з виховної роботи Анатолій Овсієнко, а також представники кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології.

Аби долучитися до заходу на платформі Microsoft Teams у анонсований час перейдіть за покликанням: https://cutt.ly/jYWDlwy.

Запрошуємо усіх бажаючих студентів долучитися до цієї зустрічі, адже успіх в боротьбі з поширенням наркоманії залежить не тільки від лікарів, а й від усіх нас.

Скажіть категоричне «ні» добровільному безумству. Ваші здоров’я, радість життя і щастя у ваших руках!