Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Сковородинівці зможуть цілий семестр провчитися в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані: розповідаємо, як податися на цю можливість

Старий рік минає, але відкриває нові можливості та перспективи для свого наступника і, звісно ж, здобувачів Університету Григорія Сковороди в Переяславі які можуть ними скористатися. Ви часто запитуєте нас, коли у сковородинівців буде можливість поїхати закордон і як скористатися цією нагодою – нині ми маємо відповідь на це питання, адже у 2022 році вам надається чудова можливість взяти участь в академічному обміні з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані (AMU) – найбільшим академічним закладом Познані та одним із провідних польських університетів, який має 20 факультетів та 3 відділення в інших містах. Розповідаємо вам про усі деталі та умови обміну.

Насамперед, варто зазначити, що учасникам обміну пропонується навчання в очному режимі (оф-лайн), яке викладатиметься англійською мовою; вибір дисциплін, які студент буде відвідувати; проживання в гуртожитку або в орендованій квартирі та безкоштовні курси польської.

Задля реєстрації на участь у програмі студенту необхідно заповнити анкету за покликанням: https://forms.gle/9Xn8RBfcpQSAczS4A

Кінцевий термін подання заявок на весняний семестр 2022 року – до 17:00 13 грудня 2021 року.

По отриманню заявки фахівці відділу міжнародних зв’язків проінформують кожного заявника стосовно подальших кроків.

Пакет документів, необхідних для участі у програмі: форма заявки (завантажується після реєстрації); академічна довідка з університету; рівень володіння англійською мовою не нижче B2 (відповідний сертифікат, диплом або підтвердження володіння достатнім рівнем від Університету); скан-копія закордонного паспорта; студентський квиток та світлину для студентського квитка в Польщі.

За детальною інформацією стосовно участі у програмі варто звертатись до відділу міжнародних зв’язків (1 корпус, ауд. 426; internationalphdpu@gmail.com; +38 063 863 45 35).

Інформацію надано відділом міжнародних зв’язків