Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Королеву університету оберуть 21 вересня 2021 року: інформацію оновлено

Навесні ми усі з нетерпінням чекали на цю подію, проте тоді карантинні обмеження таки внесли свої корективи в життя нашого університету. А втім, нині ми маємо для вас гарну новину – вже 21 вересня 2021 року в актовій залі Університету Григорія Сковороди в Переяславі таки відбудеться та сама найголовніша та найочікуваніша подія року – гранд-фінал конкурсу «Королева університету 2021».

Семеро найгарніших, найталановитіших та найяскравіших дівчат нашого університету вже незабаром проявлять себе у всій красі. А поки пропонуємо вам розпочати знайомство із нашими красунями:

Учасниця №1 – студентка факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Валерія Охріменко.

Учасниця №2 – студентка факультету фінансово-економічної і професійної освіти Мирослава Мельник.

Учасниця №3 – студентка факультету історичної і соціально-психологічної освіти Світлана Середа.

Учасниця №4 – студентка факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Дарія Розенберг.

Учасниця №5 – студентка факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій – Дарина Галенко.

Учасниця №6 – факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Марина Прокопенко.

Учасниця №7 – факультету педагогічної освіти, менеджменту і мистецтва Аделіна Зиза.

Наразі відомо, що конкурс розпочнеться з дефіле «Візитка», під час якого дівчата представлять себе; «Дефіле в купальниках»; «Дефіле у вечірніх сукнях». Поза тим дівчата зможуть проявити свою креативність в конкурсі талантів.

Не забувайте, що на глядачів чекають подарунки та гарні емоції. Ви не можете цього пропустити!

Квитки можна замовити за телефоном: +38 (097) 067-49-72 (Вікторія).