Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Трансформуймо сучасні форми та методи навчання у вищій школі разом: зголошуйтеся до анонімного онлайн-опитування науково-педагогічних кадрів

Ми любимо підтримувати ініціативи наших колег і докладаємо усіх зусиль задля того, аби освітня галузь йшла в ногу з часом, набувала сучасних форм та використовувала новітні методи у своїй роботі. Сьогодні просимо вас відгукнутися на ініціативу науковців з Інституту модернізації змісту освіти, які проводять дослідження щодо трансформації сучасних форм та методів навчання у вищій школі. Серед іншого, там передбачено опитування науково-педагогічних і педагогічних працівників, – повідомляється у листі «Щодо проведення онлайн-опитування», який надійшов на адресу керівництва нашого університету.

Закликаємо науково-педагогічних працівників посприяти проведенню дослідження та заповнити анкету щодо стану професійної готовності впроваджувати сучасні форми та методи навчання серед викладацького колективу. Наголошуємо на тому, що участь в опитуванні є добровільною та анонімною. Себто, ніщо не заважає вам вільно висловити свою думку та зрушити зміни в освіті зі сталої точки у кращий бік.

Анкету можна заповнити до 15 липня 2021 року за покликанням.