Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Сьогодні засідання Національного агентства розглянуло п’ять освітніх програм нашого університету. Які результати?

Сьогодні, 27 квітня 2021 року, відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Серед іншого у ході засідання, до якого долучився й кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з навчально-методичної роботи університету Вячеслав Різник, було розглянуто акредитаційні справи Університету Григорія Сковороди в Переяславі. Розповідаємо про результати акредитацій наших колег.

Які сковородинівські справи розглянули? З-поміж акредитаційних справ нашого університету сьогодні було розглянуто справи освітньо-професійної програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (гарант – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології, методології та методики навчання Дзюбенко Олена Володимирівна) та «Філологія «Германські мови і літератури (переклад включно), перша – англійська» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (гарант – кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання Скляренко Олеся Богданівна), освітньо-наукові програми другого (магістерського) рівня вищої освіти – «Професійна освіта (Сфера обслуговування)» (гарант – доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної освіти Кулик Олена Дмитрівна), «Професійна освіта (Товарознавство)» (гарант – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи Онищенко Наталія Петрівна), «Професійна освіта (Документознавство)» (гарант – кандидат історичних наук, доцент кафедри документознавства і методики навчання Зленко Алла Миколаївна).

Які результати? За результатами роботи експертних груп та галузевих експертних рад було оцінено вищезазначені освітні програми та надано фахові рекомендації щодо їх покращення. Акцентовано на уточнення особливостей освітніх програм, оновлення їх змісту, посилення практичної підготовки, популяризацію неформальної освіти, оновлення навчально-методичного забезпечення, посилення академічної мобільності здобувачів та науково-педагогічних викладачів та інші.

Керівництво університету щиро дякує гарантам освітніх програм, членам робочих груп та груп забезпечення, викладачам кафедри біології, методології і методики навчання, кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання, кафедри професійної освіти та кафедри документознавства і методики навчання, керівникам та представникам усіх структурних підрозділів університету, здобувачам вищої освіти, випускникам та роботодавцям, залученим до процедур акредитації. Лише спільною налагодженою командною роботою ми зможемо досягти якісно нового рівня вищої освіти в стінах нашої almamater.

Нагадаємо, що з 28 по 30 квітня 2021 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі буде проходити акредитація освітньо-наукової програми «Психологія» третього (освітно-наукового) рівня.

Прес-центр Навчально-наукового центру забезпечення якості освіти