Підбито підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» - Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Конкурс > Підбито підсумки II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія»

Представники із 22 закладів вищої освіти у середу, 14 квітня 2021 року взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

У зв’язку із переведенням навчального процесу в університеті на дистанційну форму та з урахуванням всіх карантинних обмежень, конкурс проходив в режимі онлайн-конференції на платформі Microsoft Teams.

На відкритті підсумкової науково-практичної конференції, яка проводилась в конференц-залі імені Василя Сухомлинського, з вітальним словом до учасників виступили доктор історичних наук, професор кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін Валентина Молоткіна; декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, модератор галузевої конкурсної комісії Олексій Гончаренко; проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, кандидат історичних наук, доцент Василь Дудар; член галузевої конкурсної комісії, доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка Валерій Капелюшний, а також кандидат історичних наук, доцент, заступник завідувача кафедри історії і культури України та спеціальних історичних дисциплін з наукової роботи, відповідальний секретар галузевої конкурсної комісії Людмила Хмельницька.

Після цього учасники Конкурсу презентували свої доповіді з регламентом до 10 хв., а члени комісії мали можливість задати доповідачам додаткові запитання до 5 хвилин. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 25 студентів з 22 закладів вищої освіти. Конкурс вирізнявся і новими формами роботи з учасниками. Так, представниця Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Анна Сикало презентувала свою роботу за допомогою відеозв’язку по Viber.

За результатами рецензування (попереднього заочного оцінювання робіт) та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія підбила підсумки ІІ туру Конкурсу та прийняла рішення про визначення переможців Конкурсу та оголошення результатів, яке відбулося в конференц-залі імені Василя Сухомлинського.

З вітальним словом від Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова до учасників конференції звернувся член галузевої конкурсної комісії доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Олександр Потильчак. Всі учасники отримали призові місця.

За результатами конкурсу призерами стали:

Диплом І ступеня, ІІ ступеня, ІІІ ступеня (потрібне зазначити)Прізвище, ім’я, по батькові студента (повністю)Прізвище, ім’я, по батькові (повністю), посада наукового керівникаНайменування вищого навчального закладу (повністю)
ІДовгань Світлана СергіївнаШліхта Наталя Василівна

кандидат історичних наук, доцент

Національний університет «Києво-Могилянська академія»
ІЗлотін Юрій ОлеговичГуцал Віталій Анатолійович

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара
ІІІБойда Андрій ВасильовичКоролько Андрій Зіновійович

кандидат історичних наук, доцент

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»
ІІІБурда Ірина ОлегівнаЧумаченко Олена Анатоліївна

Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка
ІІІГалушко Марина ОлександрівнаСаган Галина Василівна

Київський університет імені Бориса Грінченка
ІІІДрачук Юлія ОлександрівнаОтземко Олена Вікторівна

Донецький національний університет ім. Василя Стуса
ІІІЖабко Владислав ІвановичПроскурова Світлана Володимирівна

кандидат історичних наук, доцент

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка
ІІІЗахарчук Марія ТанасіївнаСич Олександр Іванович

професор, доктор історичних наук

Чернівецький національний університет

ім. Юрія Федьковича

ІІІКарпенко Анна АнатоліївнаКедун Іван Станіславович

Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя
ІІІКолієнко Анжеліка АнатоліївнаКрижанівський Віталій Михайлович

Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка
ІІІМаркова Ганна ДмитрівнаГончарова Наталія Олександрівна

Ізмаїльський державний гуманітарний університет
ІІІПрисяжнюк Юлія АнатоліївнаКузнець Тетяна Володимирівна

кандидат історичних наук,

професор

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ІІІСафонова Тетяна ОлександрівнаГончаренко Анатолій Володимирович

Сумський національний аграрний університет
ІІІСикало Анастасія ВалентинівнаЗабудкова Ольга Андріївна

Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка

Щиро вітаємо призерів конкурсу та їх наукових керівників і бажаємо натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях. Зростайте і надалі інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Організаційний комітет