Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Відбулась настановча зустріч партнерів проєкту Erasmus+ КА2 UTTERLY

У вівторок, 16 лютого 2021 року, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбулася значуща подія – настановча зустріч партнерів проєкту Erasmus+ КА2 UTTERLY (Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання).

На зустрічі було представлено грантхолдера проєкту – Львівський національний університет імені Івана Франка на чолі із ректором, доктором філософських наук, професором Володимиром Мельником, закордонних та українських партнерів: Vytautas Magnus University, Bayreuth University, University of Versailles Saint-Quentin, Wroclaw University of Science and Technology, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Криворізький національний університет, Луцький національний технічний університет, Центрально-український державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України.

З вітальним словом від сковородинівського університету виступала кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з міжнародних зв’язків та проектної діяльності Оксана Ковтун, а презентацію закладу провела керівниця відділу міжнародних зв’язків Валентина Крикун.

Зазначимо, що тематика реалізації проєкту є актуальною та сучасною, його метою є сприяння модернізації системи вищої освіти в Україні через запровадження університетських центрів підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій шляхом професійної сертифікації освітян.

Для нашого університету проєкт є чудовою можливістю для отримання і впровадження нового досвіду і кращих світових практик в освітній процес університету. Окрім цього, проєкт UTTERLY є логічним продовженням участі нашого закладу у проєкті Erasmus+ KA2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED», грантхолдером якого виступає наш партнерський заклад – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Цепендою. Метою проєкту MoPED є модернізація навчальних планів педагогічних ЗВО України шляхом використання сучасних практик і методик викладання із залученням ІКТ та найсучасніших методів дослідження результатів, що є потужним підґрунтям для реалізації проєкту Erasmus+ КА2 UTTERLY (Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання).

Щиро дякуємо грантхолдеру проєкту – Львівському національному університету імені Івана Франка на чолі із ректором Володимиром Мельником за можливість долучитися до проєкту.

Інформацію надано відділом міжнародних зв’язків