Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Цікавлять молодіжні цілі ЄС, європейсько-українські відносини і можливості стажування в Європі? Долучайся до онлайн-сесій «Молодь і Європа»!

Запрошуємо приєднатися до участі в проекті «Інформаційні онлайн-сесії «Молодь і Європа», учасники якого матимуть можливість дізнатися більше молодіжні цілі ЄС, особливості європейської інтеграції України, про програми стажування у Німеччині та інших країнах ЄС у період зимових або літніх канікул та поставити запитання експертам у цій галузі.

Онлайн-сесії відбудуться у Вашій області за допомогою програми ZOOM о 18:00 за наступним графіком:

* – дедлайн реєстрації на онлайн-сесію

1. 28.01.2021 р. (26.01.2021 р.*) – Луганська, Донецька, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська.
  2. 04.02.2021 р. (02.02.2021 р.*) – Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська.
  3. 11.02.2021 р. (09.02.2021 р.*) – Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська.
  4. 18.02.2021 р. (16.02.2021 р.*) – Житомирська, Вінницька, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька.
  5. 25.02.2021 р. (23.02.2021 р.*) – Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська.

Після реєстрації на свою електронну скриньку Ви отримаєте посилання на ZOOM. Підключайтеся у визначений день і час за 10 хвилин до початку.

Реєструйся на інформаційні онлайн-сесії «Молодь і Європа» тут: https://cutt.ly/TjxTDY7 (до 23 січня 2021 року включно).

Подія в Facebook: https://fb.me/e/10VQcvU1s.

Відмітимо, що інформаційні онлайн-сесії відбуваються в рамках молодіжного проекту Профспілкової організації студентів СНУ імені В. Даля, що проводиться спільно з Національною молодіжною радою України в рамках проекту «Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті» у співпраці з DBJR, BDKJ, ТУСК «Обнова» та за фінансової підтримки МЗС Німеччини.