Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Бери участь у відборі учасників онлайн курсу з вивчення китайської мови, однієї із найпоширеніших мов світу

У рамках співпраці Університету Григорія Сковороди в Переяславі з Китайською Народною Республікою, зокрема Гуандунським університетом нафтохімічних технологій, вже скоро стартують навчальні онлайн курси з вивчення китайської мови – першої у світі мови за кількістю носіїв та однієї із шести офіційних робочих мов ООН. Тож запрошуємо професорсько-викладацький і студентський склад університету до участі у відборі учасників навчального онлайн курсу.

Критерії відбору:

– висока мотивація до навчання;

– готовність відвідувати онлайн заняття двічі на тиждень упродовж щонайменше 10 місяців (включаючи тритижневий канікулярний період);

– володіння англійською мовою на рівні не нижче середнього;

– відповідальність за повне доброчесне проходження курсу.

Просимо усіх зацікавлених заповнити гугл форми за відповідними посиланнями якомога швидше!

Форма учасників онлайн курсів для студентів (посилання).

Форма учасників онлайн курсів для професорсько-викладацького складу (посилання).

Якщо ви хочете збагатити своє резюме дійсно особливою навичкою, збираєтеся у подорож до Китаю або хочете зрозуміти багату китайську культуру, то цей навчальний онлайн курс точно для вас!