Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Наукове товариство університету вкотре поділиться секретами успішного написання наукових публікацій

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Григорія Сковороди в Переяславі уже не перший рік опікується тим, аби у студентів не виникало проблем з написанням наукових доповідей і статей, курсових, дипломних та інших видів робіт. Тож і цього семестру запрошуємо всіх охочих до участі у курсах «Основи написання наукових робіт», які для Вас проведуть голова Наукового товариства Оксана Луцик та фахівець відділу PR-технології та зв’язків з громадкістю Петро Шихов у четвер, о 17:00 12 листопада 2020 року, на онлайн-платформі Microsoft Teams (посилання).

Курси «Основи написання наукових досліджень» – крутезний івент, де протягом близько півтори години змістовної бесіди спікери проводять присутнім повний екскурс у царині наукової праці, лаконічно та зрозуміло пояснюючи абсолютно все, починаючи від того, що таке наукова робота та яких видів вона буває, і закінчуючи переліком неодмінних елементів, без яких вона не може обійтися.

До курсів долучиться і керівник навчально-наукового відділу університету Юрій Козубенко, який також поділиться основними аспектами написання наукових досліджень.

Для участі в курсах необхідно заповнити реєстраційну форму до 15:00 11 листопада 2020 року за лінком: https://cutt.ly/zgDPhWk

Написання наукових робіт – клопіткий процес, але знаючи всі його тонкощі робота над науковою статтею, тезами, доповідями, кваліфікаційними роботами – курсовою, бакалаврською та магістерською стає справжнім задоволенням, тож чекаємо на кожного з Вас і сподіваємось, що ці курси стануть для Вас корисними і надихнуть розпочати роботу над власною науковою публікацією.