Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > ІХ-ті «Сікорські читання» відбудуться навіть попри пандемію – запрошуємо!

Вже геть незабаром, 16 жовтня 2020 року, за ініціативи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та громадської культурно-просвітницької організації «Переяславський скарб», відбудеться IX Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання». Співорганізаторами форуму є Національна спілка краєзнавців України та Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

Форум є майданчиком на якому реалізуються творчі та наукові ініціативи в галузі історії та культури. У межах Форуму передбачено проведення тематичних заходів: наукові та культурно-мистецькі дійства, круглі столи, виставки, презентації, майстер-класи, творчі зустрічі тощо.

Ідеєю форуму є вшанування подвижницького поступу відомого музейного діяча Героя України Михайла Івановича Сікорського; сприяння розвитку наукових та творчих ініціатив у сфері історичної науки, культури та мистецтва.