Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Змінено порядок та терміни реєстрації вступників для складання ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ – лист МОН

У зв’язку з продовженням періоду карантину до 11 травня 2020 року Міністерство освіти і науки України у своєму листі № 1/9-228 від 30 квітня 2020 року «Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ» інформує про зміну порядку та термінів реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (далі – ЄВІ/ЄФВВ).

Реєстрація розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 5 червня 2020 року.

Звертаємо увагу, що реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань. Водночас, з 16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту»,зокрема, в частині скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки). Таким чином необхідність проведення додаткових фахових вступних випробувань визначається Правилами прийому закладу вищої освіти.

Нагадаємо, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування буде складатися за спеціальностями:

051 «Економіка»;

052 «Політологія»;

053 «Психологія»;

053 «Психологія (практична психологія)»;

071 «Облік і оподаткування»;

072 «Фінанси, банківська справа та страхування»;

073 «Менеджмент»;

231 «Соціальна робота».

Відтак, до 7 травня 2020 року в нашому університеті мають визначаться щодо необхідності проведення додаткових фахових вступних випробувань та опублікувати відповідну інформацію на нашому сайті – слідкуйте за оновлення.

Деталі за e-mail: Vstup.pk@gmail.com.

[mpc_quote preset=”mpc_preset_24″ layout=”style_2″ background_color=”#ffffff” author_font_preset=”mpc_preset_38″ author_font_color=”#003366″ author_font_size=”20″ author_font_transform=”none” author_font_align=”left” author=”Прес-служба університету” quote_font_preset=”mpc_preset_1″ quote_font_color=”#888888″ quote_font_size=”16″ quote_font_line_height=”1.2″ quote_font_align=”left” icon_type=”image” icon_image_size=”150×150″ icon_image=”15372″ icon_border_css=”border-radius:75px;” icon_padding_divider=”true” icon_padding_css=”padding-left:15px;” padding_divider=”true” padding_css=”padding-top:40px;padding-right:40px;padding-bottom:40px;padding-left:0px;” mpc_ribbon__preset=”mpc_preset_8″ mpc_ribbon__style=”corner” mpc_ribbon__alignment=”top-right” mpc_ribbon__corners_color=”#353535″ mpc_ribbon__font_color=”#ffffff” mpc_ribbon__font_size=”16″ mpc_ribbon__font_line_height=”1.7″ mpc_ribbon__font_transform=”uppercase” mpc_ribbon__font_align=”center” mpc_ribbon__text=”ОПУБЛІКОВАНО” mpc_ribbon__background_color=”#003366″]

[/mpc_quote]