Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > «Історія правописів або чому ж «проЄкт» і «каТедра»?»: відповіді отримаємо вже у понеділок на «Платформі можливостей»

Що таке правопис і з чим його їдять, якими правописними нововведеннями нам доведеться користуватися і чому, власне, ми маємо писати слово «проЄкт» з «Є»?

Якщо Вас цікавлять відповіді на ці питання, то ви точно маєте завітати в понеділок, 24 лютого 2020 року о 13:00 до залу інформаційних ресурсів «Чумацький шлях», де, в рамках партнерського проєкту «Платформа можливостей» та з нагоди Міжнародного дня рідної мови, відбудеться перша в новому семестрі зустріч – лекція співзасновниці IT-лінгвістичного «Проєкту Р.І.Д.» Іванки Світляр.

Дисклеймер:  Лекторка не бере на себе відповідальність за Ваше раптове бажання перевестися на філологічний факультет (якщо ви ще не там, звісно).

Зустріч відбувається за ініціативи Відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності, Наукового товариства та бібліотеки університету.

Більше про проєкт «Р.І.Д.» можна дізнатися за покликаннями, або завантаживши мобільні програми:

◾️Instagram;

◾️Telegram;

◾️Youtube;

◾️SoundCloud

Мобільні програми:

«Р.І.Д.»

Android

iOS

«КРАМНИЦЯ»

Android

iOS