Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Завтра в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях» відбудеться показ документального фільму про історії, об’єднані Революцією Гідності

У День Героїв Небесної Сотні в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» заплановано низку тематичних заходів, аби разом вшанувати подвиг учасників Революції Гідності.

Зокрема, завтра, 20 лютого о 13:00 в залі інформаційних ресурсів «Чумацький шлях» університету відбудеться показ документального фільму «5 портретів Майдану». У ньому – історії, об’єднані Революцією гідності. Про власний Майдан розповідають учасники протистоянь: журналіст Богдан Кутєпов, художниця Леся Хоменко, перформерка Алевтина Кахідзе, художник Максим Вегера та автор VR-реконструкції подій на Майдані Олексій Фурман. Прем’єра цього фільму відбулася у 2019 році.

Запрошуємо до перегляду усіх студентів та викладачів університету!

Інформацію надано соціально-гуманітарним відділом