Запрошуємо на святковий концерт до Дня працівника освіти

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Запрошуємо на святковий концерт до Дня працівника освіти

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

З року в рік, у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівника освіти – свято, що об’єднує педагогів, вихователів, людей, що засівають в юні душі велику любов до своєї Батьківщини, її народу й землі.

Запрошуємо професорсько-викладацький та студентський колективи на урочистості з нагоди Дня працівників освіти у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», що відбудуться 2 жовтня о 12:00 в актовій залі університету!