Щирі вітання з нагоди Дня народження Людмили Валентинівни Бережної

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Людмили Валентинівни Бережної

Сьогодні, 14 серпня 2019 року, День народження святкує старший викладач, провідний фахівець відділу аспірантури та докторантури ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Людмила Валентинівна Бережна.

Шановна Людмило Валентинівно!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, сімейного щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах та починаннях. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Хай кожен день приносить нові відкриття та перемоги. Будьте безмежно щасливі кожну хвилину свого життя!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету