У День народження Вікторії Володимирівні Єзовій

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > У День народження Вікторії Володимирівні Єзовій

11 серпня 2019 року День народження стукає до віконця провідного фахівця загального відділу нашого університету Вікторії Володимирівна Єзової.

Шавновна Вікторіє Володимирівно!

У світлу дату Вашої з’яви на світ увесь професорсько-викладацький та студентський колективи, співробітники університету бажають Вам міцного здоров’я, успіху, добробуту, добра, радості, любові, щастя, хорошого настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашій домівці, сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання здійснюються тільки-но Ви про це подумаєте.

Бажаємо Вашому човну легко проходити пороги труднощів, не втратити керування у водоверті кохання й обов’язково допливти до водоспаду щастя. Сьогодні Ваші очі світяться, на губах прекрасна усмішка, а повітря наповнене любов’ю близьких. Хай так буде завжди, а не лише в День народження.

З повагою Ваші колеги, колектив альма-матер