Віктор Коцур запрошує вступати до ПХДПУ імені Григорія Сковороди!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вступ-2019 > Віктор Коцур запрошує вступати до ПХДПУ імені Григорія Сковороди!

Ректор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Віктор Коцур запрошує здобувати вищу освіту у місті-музеї Переяславі-Хмельницькому, багатою своєю вікопомною історією та успішною сучасністю. Обирай ПХДПУ імені Григорія Сковороди – обирай європейські цінності в освіті!

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – сучасний регіональний заклад вищої освіти, діяльність якого базується на глибоких багатовікових традиціях розвитку освіти Переяславщини і відповідає сучасним вимогам інформаційного суспільства, кращим зразкам вітчизняної вищої школи.

Сьогодні університет системно модернізується шляхом оновлення матеріально-технічної та навчально-лабораторної баз (аудиторія Нової української школи + ICR кімната наповнена найновішим обладнанням), застосування сучасних інформаційних технологій, модульного навчального середовища, формування потужного науково-методичного супроводу освітнього процесу.

У структурі університету діють 6 факультетів: педагогічний, природничо-технологічний, соціоісторичний, фізичного виховання, філологічний та фінансово-гуманітарний. Відбувається підготовка студентів за освітніми рівнями бакалавр та магістр. На базі університету функціонує відділення аспірантури та докторантури, відкриті спеціалізовані вчені ради.

Поза навчанням студенти відвідують різноманітні заходи (тренінги, майстер-класи, круглі столи та семінари), зустрічаються з відомими та успішними людьми, проводять дозвілля за переглядом кращих світових та вітчизняних кінострічок чи відпочивають на тематичних вечірках.

МИ ФОРМУЄМО ЛІДЕРІВ! Брати Клички, Віктор Циганков, АІуоnа АІуоnа, Артур Палатний, Тарас Кремінь, Олена Юрковська, Олександра Кононова, Лілія Сандулеса і багато інших відомих та успішних особистостей сучасності – саме наші випускники.

УНІВЕРСИТЕТ В ЦИФРАХ: понад 5000 студентів, 400 науково-педагогічних працівників, 35 000 підготовлених фахівців, 27 кафедр, 29 навчальних та спеціалізованих лабораторій, 234 кандидатів наук, 67 докторів наук, 67 навчальних аудиторій, 30 спеціальностей рівня «бакалавр», 6 читальних залів, 25 спеціальностей рівня «магістр» та 2 гуртожитки.

ЧОМУ САМЕ МИ?

• Найсучасніше матеріально-технічне забезпечення; Участь у наукових, культурних та спортивних об’єднаннях за інтересами, органах студентського самоврядування;
  • Участь у міжнародних освітніх проектах (Еразмус+, ЕкоБРУ та ін.), можливості для вітчизняних та закордонних стажувань, практик та подорожей;
  • Різнотематичні позанавчальні тренінги, майстер-класи, круглі столи, зустрічі з відомими і успішними науковцями, політиками, громадськими та культурними діячами;
  • Військова підготовка офіцерів запасу із числа студентів університету у рамках співробітництва з Національним університетом оборони України імені Івана Черняхівського.

МИ У МЕРЕЖІ:

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30.

Приймальна комісія: +38 (04567) 5-66-96; +38 (063) 734-13-62; +38 (050) 933-28-76; +38 (096) 703-12-71; vstup.phdpu@gmail.com.