Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студентську Україну на Всесвітній Універсіаді – 2019 представляють спортсмени університету

Непросто і почесно стати призером спортивних змагань, предметної олімпіади чи конкурсу наукових робіт на факультеті, в  університеті, області, країні. Вершиною якості підготовки студента-спортсмена є Всесвітні студентсько-молодіжні спортивні змагання. У м. Неаполь (Італія) з 3 по 14 липня триває XXX Всесвітня літня студентська Універсіада – 2019 року. Тут буде розіграно 222 комплекти нагород у 18 видах спорту серед 6000 спортсменів.

Студентську Україну на універсіаді представляють спортсмени університету:

Кісілюк Євген, магістр університету, майстер спорту України, гравець національної збірної команди України з волейболу, учасник Всесвітньої універсіади 2017 року в Тайвані, Чемпіон України з суперліги серед чоловічих команд 2018 – 2019 рр., дворазовий володар Кубку України, переможець Євроліги 2018 року.

Поспелов Артем, студент четвертого курсу, воротар студентської збірної України з футболу, гравець ФК «Мариуполь» УПЛ.

Никифоров Сергій, випускник університету, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у довжину, п’ятиразовий чемпіон України, дворазовий призер чемпіонату Європи (2017 р. – бронзовий призер, м. Белград (Сербія)); 2018 р. – бронзовий призер, м. Берлін (Німеччина)).

На фото …доцент – студенту!

Доцент кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму нашого університету, Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник та магістр університету, гравець команди ВК «Барком-Кажани» Євген Кісілюк після фінальної гри чемпіонату України з волейболу серед команд Суперліги у Львові 14 лютого 2019 р.

З найкращими побажаннями декан факультету фізичного виховання, професор Віктор Куйбіда