Вітання з нагоди Дня народження Мар’яни Петрівни Грись

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Мар’яни Петрівни Грись

Сьогодні, 14 липня 2019 року, День народження святкує фахівець відділу міжнародних зв’язків ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Мар’яна Петрівна Грись.

Дорога Мар’яно Петрівно!

У радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення у творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а любов – у серце!

Нехай в цей день, і не тільки, блищать від щастя очі, а світ навколо буде наповнений любов’ю та світлом! Зичимо неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок, вірних друзів! А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

З повагою, професорсько-викладацький
та студентський колективи університету