Вітання з нагоди Дня народження Тетяни Вікторівни Савик

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Тетяни Вікторівни Савик

Сьогодні, 6 липня 2019 року, День народження святкує методист І категорії навчального відділу  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з державної атестації та замовлення документів про вищу освіту Тетяна Вікторівна Савик.

Шановна Тетяно Вікторівно!

Від усієї душі бажаємо високих цілей і успішних ідей, світлої удачі і вірних методик, особистих досягнень у діяльності і впевнених сил, оптимістичного настрою і перспективного майбутнього. Нехай життя рахує тільки радісні і вдалі дні, хай не буде на Вашому шляху тривог і проблем, посміхається Вам удача і дарують ніжну любов рідні люди.

Зичимо реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків! Здоров’я, успіху, порядку в справах і радості в житті!

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету