Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Людмилі Дмитрівні Яциній

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Людмилі Дмитрівні Яциній

Сьогодні, 14 червня 2019 року, День народження святкує фахівець І категорії бухгалтерської служби ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», незамінний працівник Людмила Дмитрівна Яцина.

Шановна Людмило Дмитрівно!

Бухгалтери – люди скрупульозні, творчі, з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і… в досконалу магію цифр. Тож, хай життя Ваше з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується Ваше здоров’я. Добробуту Вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями. Бажаємо роботи без труднощів і помилок, а життя – з достатком і позитивним сальдо.

Зі щирою повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету