Вчитель біології, соціальний педагог чи практичний психолог? Для тебе є робота!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Працевлаштування > Вчитель біології, соціальний педагог чи практичний психолог? Для тебе є робота!

Якщо Ви хочете бути гарним вчителем, любите дітей, не боїтеся труднощів, маєте профільну освіту, тоді Вас чекає дружний колектив учнів та вчителів Тетерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної відділу освіти виконкому ради Пісківської селищної ОТГ Бородянського району Київської області, адміністрація, яка завжди підтримає Ваші починання та ідеї. Ми шукаємо вчителя біології!

Контактні телефони:

+ 38 093)-971-86-29 – Пилипенко Раїса Володимирівна, директор школи;

(097)-561-57-30 – Киричок Оксана Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

У свою чергу Державний навчальний заклад «Катюжинське вище професійне училище» запрошує на роботу практичного психолога та соціального педагога випускників за спеціальностями «Психологія (Практична психологія)» та «Соціальна педагогіка». Працівників буде забезпечено житлом – кімнатою в гуртожитку на території закладу.

Контактні телефони:

+ 38 (04596)-32-3-18 – Надія Король (vpty@ukr.net)

Інформацію надано Відділом освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності університету