Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Восени протоієрей «Голос країни» Олександр Клименко знову завітає до Переяслава з концертом

Восени до міста Переяслава-Хмельницького з концертом вже вдруге завітає переможець сьомого сезону телевізійної програми «Голос країни», протоієрей Олександр Клименко. Виступ традиційно відбудеться у актовій залі університету.

Відомо, що цього разу найспівочіший український священик презентує три нові композиції, якими вкотре поповнили його репертуар переяславські автори – поет-пісняр Олександр Потапенко та композитор Віктор Тузик. Крім того, у виконанні отця Олександра прозвучать вже відомі та улюблені пісні авторства цього творчого тандему – «Дві матері» та «Цвіт полуниці».

А про те, як відбувся попередній концерт протоієрея Олександра Клименка у Переяславі-Хмельницькому та його розмову із нашим журналістом Максимом Левченком восени минулого року читайте тут!

Прес-служба університету