Слова вітань з нагоди Дня народження Надії Георгіївні Денисюк

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Слова вітань з нагоди Дня народження Надії Георгіївні Денисюк

Сьогодні, 17 травня 2019 року, День народження святкує провідний фахівець планово-фінансового відділу ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», чудовий працівник Надія Денисюк.

Шановна Надіє Георгіївно!

Без Вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу нашого закладу вищої освіти, тому прийміть нашу щиру вдячність за свою щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця зичимо Вам здоров’я та щастя, розсудливості і впевненості, а також великого успіху, який, надалі, переконані, буде супроводжувати Вас у всіх починаннях. Бажаємо Вам подальшої плідної праці та нових звершень!

З повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету