Наталія Валентинівна Харченко – доктор психологічних наук: наші вітання

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Наталія Валентинівна Харченко – доктор психологічних наук: наші вітання

14 травня 2019 р. у конференц-залі імені Василя Сухомлинського відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 27.053.04, у ході якого було захищено дисертаційну роботу кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології і педагогіки дошкільної освіти соціоісторичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Наталії Харченко на тему: «Психологія розвитку аудіювання у дітей дошкільного віку», написаної під науковим консультуванням  доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психології та педагогіки дошкільної освіти Лариси Калмикової і представленої на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Офіційними опонентами здобувачки були: доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Алла Богуш; доктор психологічних наук, професор Наталія Михальчук; доктор психологічних наук, професор Юлія Приходько.

Після виступу здобувачки та її опонентів відбулося обговорення дисертаційного дослідження членами спеціалізованої вченої  ради та їх голосування, здобувачці було присвоєно звання доктора психологічних наук.

Професорсько-викладацький склад, спеціалізована вчена рада Д 27.053.04 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний університет імені Григорія Сковороди» щиро вітає Наталію Валентинівну Харченко зі здобутим високим науковими званням та бажаємо їй успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, професійного зростання та подальших наукових здобутків!

Прес-служба університету