Сердечно вітаємо з Днем народження Володимира Миколайовича Носаченка

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Сердечно вітаємо з Днем народження Володимира Миколайовича Носаченка

Сьогодні, 23 квітня 2019 року, День народження в кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри географії, екології і методики навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», фахівця навчально-наукового відділу університету, цілеспрямованої та хорошої людини Володимира Миколайовича Носаченка.

Шановний Володимире Михайловичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Зичимо, щоб робота приносила Вам радість, щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів та колег.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету