Привітання бухгалтеру Любові Миколаївні Чиколовець

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Привітання бухгалтеру Любові Миколаївні Чиколовець

Сьогодні, 6 квітня 2019 року відзначає своє День Народження відмінний фахівець, чудовий бухгалтер та провідний фахівець бухгалтерської служби Любов Миколаївна Чиколовець.

Шановна Любов Миколаївно!

Професорсько-викладацький, студентський колективи та бухгалтерська служба щиро вітають Вас з Днем Народження! Сердечно зичимо в це свято міцного здоров’я, успіху, всіляких задоволень в житті, безперешкодної діяльності з яскравими променями удачі, доброї слави серед друзів і безсумнівного поваги серед колег та достатку. Нехай жодна думка не залишається без уваги, нехай кожна справа має успішне завершення, нехай на паперах завжди будуть вірними підрахунки і цифри, а в серці – добрі надії і вічна любов.

Колектив університету