Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Випускники та студенти – для Вас знову є чудові пропозиції практики з подальшим працевлаштуванням!

Новостворений дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Перлинка» у Броварах запрошує на роботу випускників та студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», які здобули чи ще здобувають кваліфікацію «керівник зображувального мистецтва» (образотворець), «асистент вихователя» та «вихователь» для проходження практики та подальшого працевлаштування.

Відомо, що ДНЗ «Перлинка» знаходиться за адресою: 07400, Київська область, місто Бровари, вулиця Незалежності, 8-А.

Маршрут: Їхати автобусами №402, 403, 332 від станції метро «Лісова» (20 хвилин) до зупинки «Стоматологічна поліклініка» або приміським потягом сполученням «Київ-Бровари» (30 хвилин), далі автобусом №332 до зупинки «Стоматологічна клініка» (5 хвилин).

Контактний телефон: 098-717-88-64 (завідувач Ходос Катерина Миколаївна).

E-mail закладу: dnzperlunka@ukr.net

Інформацію розміщено на правах партнерства