Линуть вітання з Ювілеєм Ірині Станіславівні Гагаріній

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Линуть вітання з Ювілеєм Ірині Станіславівні Гагаріній

Сьогодні, 9 березня 2019 року, педагогічний та студентський колективи ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» щиро вітають з Ювілейним днем народження чарівну жінку, керівника загального відділу університету Ірину Станіславівну Гагаріну!

Вельмишановна Ірино Станіславівно!

Хочемо побажати всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення і Божого благословення у всіх починаннях. Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною.

З повагою професорсько-викладацький та студентський колективи університету