Вітання з нагоди Дня народження Марії Григорівні Бойко!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Вітання з нагоди Дня народження Марії Григорівні Бойко!

Сьогодні, 28 лютого, бухгалтерська служба, увесь педагогічний та студентський колективи  Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди щиро вітають з Днем народження провідного фахівця планово-фінансового відділу Марію Григорівну Бойко!

Шановна Маріє Григорівно!

Щиро бажаємо бути щасливою, радіти життю, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, відчувати любов близьких та  красу навколишнього світу, усією душею прагнути до своїх бажань та мрій, які обов’язково здійсняться. Завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Нехай настрій постійно буде життєрадісним, нехай життя плине щасливою та довгою рікою.

Зі щирою повагою бухгалтерська служба, професорсько-викладацький та
студентський колективи університету