Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > В ПХДПУ імені Григорія Сковороди опанували нову методику з арт-терапії «Фуд-АРТ»

28 січня 2019 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» сертифікований арт-терапевт, тренер, арт-коуч, магістр психології нашого університету Катерина Гашенко створила надзвичайну творчу атмосферу, об’єднавши викладачів кафедр психології та працівників вишу.

Дивовижним способом учасникам вдалося поєднати відпочинок, навчання та благодійну справу. Завдяки авторського методу «фуд-арт» відбувається активізація внутрішнього ресурсу способом творчого самовираження особистості.

Метою майстер-класу було виготовлення пряників для наших бійців – учасників військового конфлікту на Сході Україні. З особливим трепетом розмальовуючи, вкладаючи часточку своєї жіночої енергії, пряники були передані воїнам, які перебувають на лікуванні в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни с. Циблі, Київської області.

Дякуємо пані Катерині і всім учасникам заходу за практичний досвід та неймовірні враження!

Світлана Герасіна,
кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології